İnce ve narin vücut hatlarına sahip olan minyon kadınlar birçok beden tipine göre daha şanslı sayılsalar da kıyafet seçimlerinde yine de dikkatli olmaları gereken detaylar bulunuyor. İşte minyon kadınlara özel giyim önerileri.

Minimal Ve İki Renkli Kıyafetler Tam Size Göre

Image

Minyon bir kadınsanız çok karışık desenli kıyafetlerden kaçınarak tek renk veya iki renk bloklu kıyafetler tercih ederek daha uzun ve eşit bir vücut proporsiyonuna sahip olabilirsiniz. Çok büyük desenler yerine dikey çizgiler kullanarak da uzun görünebilirsiniz.

Uzun Elbiseleri Dikkatli Seçin

Image

Vücut proprosiyonunuzu düzgün göstermek için uzun elbise giyerken boynunuzu açıkta bırakan modeller tercih ederek daha uzun ve dengeli vücut hatlarına kavuşabilirsiniz. Tamamı kapalı olan uzun elbiseler ise sizi olduğunuzdan da kısa gösterebilir.

Büyük Çantalara Veda Edin

Image

Minyon hatlara sahipseniz büyük çantalardan uzak durmalısınız. Bunun yerine tercihinizi orta boy çantalardan ve küçük el çantalarından yana kullanabilirsiniz. Küçük boy sırt çantaları da sizin için iyi bir alternatif olabilir.

Minimal Takılara Yönelin

Image

Uzun küpeler ve kolyeler sizi olduğunuzdan kısa gösterir. Bu nedenle aksesuarların arasında kaybolmamak için ufak boyda, minimal aksesuar ve takılara yönelebilir ve daha güzel bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Ayakkabılarda Bilekten Bantlı Modellerden Uzak Durun

Image

Bilekten bağlı modeller bacak boyunu kısa gösterdiği için minyon kadınlara uygun değildir. Önü açık olan ayakkabı ve sandaletler ise minyon vücut hatlarına sahipseniz daha güzel görünmek için size yardım eder. 

İspanyol Paça Pantolonlara Yatırım Yapın

Image

Minyon bir kadınsanız İspanyol paça pantolonlar sizin için biçilmiş kaftan. İspanyol paça pantolonlar bacak boyunu uzun gösterdiği için sizi olduğunuzdan daha uzun gösterir ve çok daha dengeli vücut hatlarına kavuşmanızı sağlar.

Mini Etekler Size Göre

Image

Mini etekler sizi oldukça güzel gösterecek parçalar arasında yer alıyor. Yüksek belli eteklere kıyafet seçimlerinizde şans vererek oldukça havalı ve dikkat çekici görünebilirsiniz.

Dar Kıyafetleri Çekinmeden Giyebilirsiniz

Image

Minyon vücut tipinin avantajlarını kullanarak dar kıyafetleri rahatlıkla tercih ederek vücut hatlarınızı ortaya çıkarabilirsiniz.Kısa dar elbiseler ve diz altında biten dar modeller sizi zarif ve modern gösterir.

Saçlarınızda Orta Boy Kesim Tercih Edin

Image

Uzun saçlar size göre değil. Uzun saçların yerine orta boy saç kesimi tercih ederek dengeli bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları