Bayanların en çok tercihleri arasında gecelik modelleri gelmektedir. Her bayanın kendi tarzına göre gecelikler bulunmaktadır. Günün her saatinde çekici görünmek isteyen bayanlar için çok tarzda gecelik modeli bulunmaktadır. Gelelim bu gecelik modelleri hakkında bilgi vermeye.

Image

Bayanlar hem rahatlık hem de seksi bir görünmek için gecelikmodelleri tercih ediyorlar ise bu gecelik modeli kesinlikle Tül GecelikModelleridir. Bu tarz gecelik modelleri şeffaf tül kumaşlardan yapılmakta vebayanlar bu gecelik modeli sayesinde uykularının son nebzesine kadar rahatlığıhissetmektedir. 

Fantezi tarzında gecelik modelleri genel olarak kısmi ya dabütün olarak iç gösteren şeffaf tarzına sahip gecelik modelleri olsa bile, lateks,deri gibi kesin olarak iç göstermeyen fantezi gecelik modelleri bulunmaktadır.Bu tarz gecelik modelleri bayanların daha seksi görünmelerine yardımcıolacaktır. Bir diğer tarzdaki gecelik modelleri klasik gecelik modeli olarakbilinmekte olan genel amacı rahat bir uyku uyunmasına eşlik etmenin yanındabayanların güzel görünmesini sağlamaktadır. Gecelikler genel olarak penye vesaten kumaşlardan üretilmektedir.

Image


Saten kumaştan üretilen gecelik modellerindeki incelik,hafiflik ve pürüzsüz yapısı sayesinde kadınlara rahatlık sağlamaktadır. Penyekumaşlardan üretilen gecelik modellerinde ise, saten gecelik modellerine göredaha kalın olmasından dolayı özellikle soğuk havaların olduğu dönemlerde sıcakbir uyku uyumanın keyfini yaşatacaktır. Hem saten hem de penye gecelikmodelleri, genç yaşlı her yaştaki bayanın en çok tercih edilmekte olan gecelikmodelleri arasında yer almaktadır. Klasik tarzda gecelik modellerinden sıkılanbayanların tercih ettikleri modeller arasındadır. 

Image

Deri gecelik modelleri hemsuni hem de gerçek deriden üretilmektedir. Suni deriden üretilen gecelikmodelleri yaz aylarında terlemeye yol açmaktadır. Genel olarak hem ortalama hemde uzun boya sahip olan bayanların tercih ettikleri uzun gecelik modelleri,ayak bileğine kadar ya da diz altı modelleri türleri ile bayanların hoş görüntükazanmalarını sağlamaktadır. 

Image

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları